درباره ما

اطلاعات کاملی در مورد وبسایت آجرمارکت و روند کاری:

فروشگاه اینترنتی آجر مارکت وبسایتی است که یک سالی  است از ایجاد آن می گذرد و در حال حاظر هم تازه کار بوده و در حال تکمیل شدن می باشد. هسته اصلی فعالیت این وبسایت در شهر تهران می باشد. محصولات آجر  که جهت فروش در وبسایت قرار داده شده است تولیدی شرکت آجر نمای پاسارگارد وارنا  بوده و به صورت مستقیم از کارخانه خریداری می شود و پس از انجام اقدامات اولیه و بسته بندی جهت ارسال برای خریداران آماده می گردد؛ محصولات سفال برای کارخانه های معتبر تهران نظیر آجر سفالین ؛ میرداد؛سازمایه؛تهران سفالین؛یکتا سفال  که در فرون آباد تهران و بلوک در قرچک تهران تامین می شود.

در حال حاظر این وبسایت برای  کسب مجوز های قانونی اقدامات لازم انجام شده است ولی متاسفانه تا این لحظه نتیجه ای حاصل نگردیده که بابت بروز این مورد صمیمانه از تمامی کاربران عزیزمان عذر خواهی می کنیم و امید داریم که با همکاری ارگان های های ذیربط بتوانیم هرچه بیشتر خدماتی درخور شما عزیزان فراهم آوریم.

ولی شما عزیزان می توانید با خیال راحت از سایت ما خریدهای خود را به ثبت رسانده و منتظر دریافت آن باشید آجر مارکت تعهد می دهد که محصول با کیفیت و درخور وجه پرداختی شما را برایتان ارسال کند به طوری که بعد از خرید این مورد را متوجه شوید.

در حال حاظر تمامی محصولات ارسالی برای مشتریان داخل بسته بندی و کارتن ارسال می گردد.

سفارشات از طریق وبسایت به ثبت می رسد و در صورتی که مایل به ثبت سفارش از طریق وب سایت ندارید  می توانید بصورت تلفنی ثبت سفارش نمایید . پس از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین محصول مورد نظر تهیه و آماده بسته بندی می شود؛ تمامی سفارشات از طریق خاور به تمامی نقاط کشور ارسال می گردد و سفارشات حداقل ۲-۷ روز کاری به دست مشتریان می رسد .

مزیت اصلی آجر مارکت این است که چون محصولات به صورت مستقیم از کارخانه خریداری می شود و بدون هیچ واسطه هم به دست مصرف کننده اصلی می رسد قیمت تمام شده کمتری دارد و خرید از آجر مارکت فوق العاده مقرون به صرفه می باشد و همین امر هم موجب تعجب اکثر خریداران وبسایت شده است.

مدیر این وبسایت جناب آقای محمد مهدیزاده می باشد که پس از فراغت از تحصیل  به فکر ایجاد این وبسایت افتاد. او در شهر تهران  ساکن است

:دفتر مرکزی

آدرس دفتر : تهران – میدان رسالت – خ هنگام – خ بهار-پ ۱۴ – واحد ۲

به دلیل شیوع کرونا برای حضور در دفتر فقط هماهنگی قبلی تشریف بیاورید .

تلفن تماس و فکس:

۰۲۱-۷۷۱۵۳۷۹۶

تلفن همراه:

۰۹۳۰۶۱۸۳۹۹۵

پاسخگویی در ساعات اداری ۹ الی ۱۵