روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

“آجـــر مارکت” با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل  درتهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر  را هم پوشش می‌دهد.

تهــران

*آجر نما :

-محاسبه کرایه حمل آجر توسط سیستمی کاملا نوین و پیشرفته از طریق وبسایت صورت می گیرد و درصورتی که کاربر گزینه تحویل در محل را انتخاب نماید، هزینه ی حمل به طور جداگانه و مشخص به مبلغ فاکتور اضافه می گردد و از طریق درگاه سایت بصورت آنلاین قابل پرداخت می باشد.

-ارسال آجر نما در تهران و سایر شهرستانها با نیسان؛خاور؛ماشین تک و ماشین جفت امکان پذیر می باشد .

*سفال : تحویل و “تخلیه ” سفال “فقط “در تهران امکان پذیر می باشد .

 

*بلوک : “تحویل” بلوک در تهران و سایر شهرستانهای اطراف تهران امکان پذیر می باشد و “تخلیه ” ندارد .

-ارسال سفال و بلوک در تهران با خاور و ماشین تک امکان پذیر می باشد .

-سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد.

کرج و شهرستانهای تهران

-ارسال سفال و بلوک برای کرج و سایر شهرستانها اطراف تهران دماوند – گیلاوند- رودهن- بومهن- لواسانات ” قیمتها ” بصورت “درب کارخانه ” محاسبه می شود .

-سفارش‌ها در شهر کرج، مطابق بازه زمانی که از طرف آجر مارکت با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، ۲ روز کاری  خواهد بود.

سایر شهرستانها

-فروش سفال و بلوک در سایر شهرستانها فعلا امکان پذیر نمی باشد .

-امکان تحویل سفارش‌” آجـــــر ” که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ۳-۵ روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

-محاسبه کرایه حمل آجـــر توسط سیستمی کاملا نوین و پیشرفته از طریق وبسایت صورت می گیرد و درصورتی که کاربر گزینه تحویل در محل را انتخاب نماید، هزینه ی حمل به طور جداگانه و مشخص به مبلغ فاکتور اضافه می گردد و از طریق درگاه سایت بصورت آنلاین قابل پرداخت می باشد.

 

نکات:

– هزینه ارسال آجر برای سایرشهرها براساس تعرفه باربری است.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

_عــرف مجاز شکستگی در سفال و بلوک  ۰٫۰۳ می باشد

_بالاتر از این مقدار پس از بازدید کارشناس یا از حساب مشتری کسر می گردد یا در سفارش بعدی این تعداد اضافه ارسال می شود .